Microblading Nedir?

Bayanların görünümlerine önem verdiği tüm dünya tarafından kanıtlanan ve artık araştırmaya tabi tutulmayan bir gerçektir. Son derece hassas olan bayanlar bu hassasiyetlerini sadece duygusal anlamda değil; aynı zamanda da güzelleşme kapsamında da devam ettirmeye özen gösteriyor. Her bayanın yakından takip etmek istediği güzelleşme sırlarına bir yenisi daha eklendi. Şeyda Söyler’in emeği ve bilgisi sonucunda karşımıza çıkan microblading kaş uygulaması son zamanların en çok tercih edilen güzelleşme önerisi halini aldı. Kaş bir insandaki mimikten tutun da konuşmaya kadar her eylemi etkileyen yapıdır. Bu yüzden de bayanlar kaş bakımına özen verdikleri için uygulamayı sıklıkla yaptırmak istiyorlar.

Microblading Nedir?

Güzelleşmek için binlerce uygulama çeşidi bulunmaktadır. Bulunan uygulamaların hepsinin farklı birer amacı ve bir yandan da artısı bulunmaktadır. Yukarıda da söz ettiğimiz üzere kaşlar bireydeki her eylemin habercisidir, aslında. Siz de bu kadar önemli yapıya gidebilecek uygulamalar yaptırarak daha hoş, bakımlı ve bir o kadar da alımlı gözükmek istemez misiniz? Sorduğumuz soruya henüz hayır cevabını veren bir bayana rastlayamadık. O yüzden sizin de cevap olarak evet dediğinizi düşünüyoruz ve ardından da başlıyoruz microblading uygulamasını anlatmaya. Bu uygulama yaklaşık olarak 1 saat kadar süren ve uygulama dahilinde değerlendirilen malzemelerin kullanarak yapılmasına imkan sağlayan ve uzun süre dayanıklılığını koruyabilen bir kaş düzeltme hatta güzelleştirme uygulaması olarak bilinmektedir.

Microblading Kaş Uygulamasını Kim Yapıyor?

Güzellik uzmanları ve estetik uzmanları tarafından yapılması doğru olan bu uygulama uzman bir kişi ya da kişiler tarafından yapılmadığı takdirde sonucu düzelmeyen sebeplere yol açabiliyor. Bu yüzden kaşlarınızda oynama yapmak ve aynı zamanda da hayalinizdeki kaş şekline ya da modeline kavuşmak istiyorsanız o halde uzmana yaptırmanız lazım. Günümüzde kaş uzmanı söyleyen binlerce sektörel kişi bulunmasına rağmen; henüz yeni yaygınlaşan uzun zamanını bu uygulamaya ayırmayan kişilerin yapamadığı işlemi her güzellik uzmanı yapamaz. Ancak siz bizden tam bir örnek ve bir yandan da doğru bir ekip ile çalışmak istiyorsanız; Hemen iletişime geçerek randevunuzu alınız.

Bir cevap yazın