Microblading Kaş

Microblading Kaş

Yüzümüzün baş tacı olarak kabul edeceğimiz bölgemiz göz ve kaşlarımız. Bu iddiamızı doğruladığınıza eminiz. Göz makyajından ziyade kaşlarımız için başvurulan yöntemler çoğu zaman başarısız kalıyor, kimi zaman geçici oluyor. Eğer seyrek kaşlara sahipseniz veya kaş bölgenizde kıl yoksa, sorununuza çare olacak ve sizleri heyecanlandırarak sevindirecek bir kaş şekillendirme yönteminden bahsedeceğiz. Bu yöntem 3d microblading kaş şekillendirme uygulaması. Kalıcı bir kaş makyajı ile ileride sıkılacağınızı düşünüyorsanız, geçici kaş makyajı yaptırmak zamanınızı mı çalıyor veya dışarıdan kaşlarınıza yapılan müdahaleler çok mu belli oluyor. Son yılların muhteşem yöntemi olarak kabul görülen Microblading kaş şekillendirme uygulamasının tüm kaş sorunlarınıza cevap vereceğini düşünüyoruz.

Microblading nasıl bir yöntem? hazırsanız kısaca bahsedelim; Az önce bahsettiğimiz gibi ömrünüzün sonuna kadar kalıcı kaşlara sahip olmayacaksınız fakat kısa bir sürede de kaybedeceginiz kaşlarınız da olmayacak. derinizindeki pigmentlerin yapısına bağlı olarak yani kişiden kişiye değişerek ortalama 1-3 sene arasında kalıcılığı olan bir kaş şekillendirme uygulamasıdır microblading kaş şekillendirme.

Uygulamadan bahsetmeden önce dikkat etmeniz en önemli husus, 3D microblading kaş şekillendirme işlemi gerçekten uzmanlık gerektiren bir yöntem bu nedenle güzellik uzmanınızı seçerken iyi bir araştırma yapmanızda fayda var, istenmeyen ve sizi uygulama sonunda üzecek sonuçlar almamak için uzmanınızın referanslarına bakmanızda çok fayda var. Bunun yanında az sonra bahsedeceğimiz kulanılacak malzemeler kesinlikle tek kullanımlık ve hijyenik olmalı.

Gelelim Uygulamaya; Microblading kaş şekillendirme uygulaması, kaş yapısına bağlı olarak ortalama 1 saat süren bir yöntem, Öncelikle özel bir ölçüm aleti ile kaşlarınız arasındaki mesafe ölçülerek yüzünüz ve kaşlar arasında bir simetri sağlanır ve kaş dokunuzun dış hatları belirlenir. Bu evrede şekillendirmeyi yapacak kişinin uzmanlığı ve becerisi çok önemlidir. Şekillendirme işleminden sonra kişiye özel ve tek kullanımlık ucunda çok ince bir çok iğne olan kalem ile, kaşlarınıza uygun renkteki boya uygulanır. microblading ağrısız bir yöntemdir.

Son olarak; Microblading 3D kaş şekillendirme uygulaması genellikle tek seansta tamamlanır. Nadir olarak 2. seans gerekebilir, seanslar arası ortalama 21 gündür.

  Adı (Gerekli)

  Email (Gerekli)

  Konu

  Mesajınıza telefon numaranızı ekleyiniz.

  0212 232 35 03

  Ücretsiz Randevu İçin Telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.