Microblading Kalıcı Kaş Makyajı

Microblading kalıcı kaş makyajı, özellikle seyrek kaşlara sahip veya hiç kaşa sahip olmayan insanlar için geliştirilmiş ve  güzellik uzmanlarınında en çok tavsiye ettiği mucize bir yöntemdir.

Vucudumuz, özellikle yüzümüz bizler için en çok dikkat ettiğimiz bölgemizdir ve yüzümüzde en çok dikkat çeken yerimiz kaşlarımızdır desek yanlış söylemeyiz. Bazı insanların kaşları gerek yaratılıştan gerekse bazı sağlık sorunları yüzünden bazende yanlış uygulamalardan dolayı, seyrek, asimetrik veya tamamen dökülmüş olabiliyor. Can sıkıcı bu durum karşısında özellikle bayanlar bazı çarelere başvurabiliyor. Tercih edilen yöntemler bazen istenilen sonuçlar veremeyebiliyor. Fakat en başında bahsettiğimiz microblading kaş şekillendirme yöntemi ile kalıcılıktan uzak tamamen doğal bir görünüm elde edebiliyorsunuz. Çok kısa bir sürede ve genelde tek seans uygulamalarla gerçekleştirilen microblading kaş yöntemi ile tamamen gerçek bir kaş görüntüsüne sahip olabilirsiniz ve neredeyse hiç kimse kaşlarınıza uygulanan bu sihirli dokunuşu anlamayacak.

İsterseniz gelin sizlere Microblading kalıcı kaş makyajı yöntemi hakkında kısaca bilgi verelim; Öncelikle bu yöntemi uygulayan bir çok merkez mevcut, bir çok yöntem gibi microblading kalıcı kaş yöntemi de acemi veya işine tam olarak hakim olmayan ellerde istenmeyen sonuçlar verebiliyor. Bu yöntem için işinde uzman, referansları yüksek, kaliteli malzemelere sahip ve hijyene önem gösteren merkez veya güzellik uzmanlarını tercih etmenizi şiddetle öneriyoruz.

Yönteme gelirsek, öncelikle özel bir ölçüm aleti kullanılarak çeşitli yönlerden kaşlarınızın simetrik bir şekilde konturlari diğer bir değişle dış hatları belirleniyor. Konturleme işlemi yapıldıktan sonra kaşlarınız özel bir kalem yardımıyla, kaş renginize uyumlu kimyasal boyalar kullanılarak şekillendiriliyor. Kaşlarınızı yapısına göre ortalama 1 saat gibi kısa bir sürede gerçekleşen bu işlem ile yepyeni ve tamamen doğal görünüme sahip muhteşem kaşlara sahip olabilirsiniz.

Randevu Almak İçin Numaralarımız.    

 Tel: 0212 232 35 03  GSM: 0 534 363 01 41

Bir cevap yazın