Microblading 3D Kıl Tekniği

Bayanlar güzelleşmek için çoğu zaman yüksek miktarlarda paralar ödemek zorunda kalırlar. Burun ameliyatından tutun da kaş kaldırmaya, yüz gerginleşmesine değin estetik dünyası o kadar geniştir ki; bir saatten sonra bayanlar için artık seçim yapmak da çok zor bir hal almaya başlar. Estetik dünyasının bu kadar geniş bir yelpazeye sahip olması tüm uygulamaların tamamlandığının kanıtı olamaz. Yani; belirli zamanlar içerisinde yeni estetik uygulamaları karşımıza çıkabildiği gibi; kimi zamanlarda da gereksiz ancak kandırmaca oranı yüksek olan estetik uygulamaları ile de karşı karşıya kalmaktayız. Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren ve bayanların bize sürekli sormaya devam ettiği microblading 3D kıl tekniği de estetik uygulamaları arasında yerini korumaktadır.

Microblading 3D Kıl Tekniği Nedir?

Estetik uygulamaları arasında yerini koruyan ve bir yandan da herkesin merak ederek sorduğu acaba yapılması gereken mi, yoksa sadece para tuzağı mı olduğu yönündeki sorularını bugünkü yazımız aracılığı ile sizlere net bir şekilde anlatmaya karar verdik. Bu uygulama aslında kaşlarla ilgili olan ve hayalinizdeki kaşların ortaya çıkmasını sağlayan ve bir yüzdeki tacın aslında kaş yapınız olduğunu anlamanıza imkan tanıyan bir işlem olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Uygulama çok yüksek bir ücrete sahip olmadığı için hemen her bayanın veya dış görünüşüne önem veren beylerin istediği 3 boyutlu kıl yapısına kavuşmasına imkan sağlayabilir. Özellikle 2017 yılının güzellik merkezlerinde microblading 3D kıl tekniği adını duyacağımız bir işlemdir.

Microblading 3D Kıl Tekniğinin Zararları Var Mı?

Estetik dünyası kapsamında uygulamaya koyulan yüz binlerce uygulamanın insan sağlığını olumsuz anlamda etkilemediğini ya da herhangi bir en küçük dahi zararı vermediğini söylersek; ne yazık ki yalan söylemiş oluruz. Günümüze kadar gelmeyi başaran birçok uygulamanın dahi insanların özellikle cilt sağlığına olumsuz binlerce etkisi bulunmaktadır. Estetikteki zarar kavramını bir de microblading 3D kıl tekniği işlemi açısından değerlendirmeye aldığımızda; sağlık açısından herhangi bir sorun oluşturmadığını ve işlemin herhangi bir risk faktörünü de elde etmediğini size gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Görüntü anlamında da zarar etmek istemiyorsanız; o halde size önerdiğimiz uzman Şeyda Söyler’i tercih ediniz.

Randevu Almak İçin Numaralarımız.      

Tel: 0212 232 35 03  GSM: 0 534 363 01 41