Kalıcı French

kalicifrench2

Kalıcı French Uygulaması

Protez tırnakta kullanılan sistemin aynısı uygulanır. Sadece tırnakların uzunluğu yeterli ise uçlarından jel ve akrilik yada tips ile uzatmadan uygulama yapılır. Protez tırnakta olduğu gibi kalıcı frenchte de yine aynı şekilde tırnaklar diplerden uzadıkça dip dolgusu tekrarlanarak kalıcı french uygulaması kullanılabilir.

?????????

Kalıcı French Nedir ?

Protez Tırnak işlemine tırnaklarınızın French Manikür olmasını istediğinizi belirtirseniz tırnak ucuna takılan Protez buna göre seçilecektir. 2 saat süren bu işlem sonrasında sürekli ve hiçbir etkiyle bozulmayan French tırnaklara sahip olabilirsiniz. Protez Tırnaklarınızı jel ve akrilik sistem ile uyguladıktan sonra yaklaşık olarak 2 ay boyunca sorunsuz ve kusursuz kullanabilirsiniz. Ancak bu 2 ayın sonunda kendi tırnağınız doğal olarak uzayacağı için 1 saat süren kısa bir bakım sonrasında oluşan boşluğa dip dolgusu adı verilen bir işlem uygulanır. Ve bu şekilde devam ederek çok temiz tırnaklara sahip olabilirsiniz.

El ve Ayak olmak üzere iki ayrı şekilde uygulatabilirsiniz.El ve ayaklarınızın sürekli bakımlı olmasını istiyorsanız yaptırdığınız manikür pedikür fiyatı yerine kalıcı french yaptırabilirsiniz.

Güç senin elinde; Bizimle iletişim kurarak gelişmeleri ve yeniliklerimizi takip edebilirsin