Kalıcı Eyeliner

Arzu edilen sonuca ulaşmak için gözler ve çevresi makyaj sırasında en çok vakit harcadığımız bölgemizdir. Bu ve bunun gibi sorunlara çare olarak kalıcı makyaj tekniği, yüz makyajı yöntemlerinden son zamanlarda en trend olanıdır desek yanılmış olmayacağımızı umuyoruz. Büyüleyici bakışlara sahip olmanın yolu mükemmel ve doğru yapılmış bir göz makyajından geçiyor. Bir çok denemenin sonrasında gözlerimiz için uygun renk tonunda ve kalınlıkta makyaja ulaşabiliyoruz ancak her gün, bazende günde bir kaç kere makyajımızı tazelemek zorundayız. Az önce bahsettiğimiz kalıcı makyaj tekniği, göz hatlarımız içinde geçerli. Kalıcı eyeliner tekniği ile harika bir göz makyajına, dolayısıyla mükemmel bakışlara sahip olabilirsiniz. Uygulamadan bahsetmeden önce,  çok dikkat ve uzmanlık gerektiren kalıcı eyeliner işlemi için, tercih edeceğiniz güzellik veya makyaj uzmanınızın profesyonel eğitim almış ve yüksek müşteri memnuniyeti sahip kişiler olmasına dikkat etmenizde fayda olacağını belirtelim.

Kalıcı eyeliner nasıl bir işlemdir?
Kalıcı eyeliner işlemine başlamadan önce gözlerde ki makyajlar tamamen temizlenmelidir. İşleme başlamadan önce her iki gözün alt ve üst hattına yani kirpik diplerine anestezik krem ince bir hat şeklinde sürülür ve gözler ortalama 20 dakika boyunca steril bir gazlı bez ile kapatılır.
Süre sonunda gözlerdeki krem dikkatli bir şekilde arındırılır. Kalıcı eyeliner uygulaması özel, çok uçlu ve kıldan daha ince iğneler ile uygulanır aneztezik kremin tatbik edilmesi minumum acı ve maksimum müşteri konforu içindir.
Enfeksiyon veya bulaşıcı hastalıkların önlenmesi için işlem esnasında kullanılan kaleme takılacak iğne uçları tamamen tek kullanımlık ve hijyenik olmalıdır. İşlem önce gözlerin alt hattına uygulanır.
Birinci aşamada göz hattına yarı kalıcı boya tatbik edilir ve fazla boya temizlenerek tekrardan aneztezik krem sürülür ve kapatılır, ardından diğer göze geçilir.
İkinci aşamada ilk yapılan gözdeki anestezik krem tekrar temizlenerek ikinci boya katmanı uygulanır ve tekrar fazla boya temizlenerek anestezik krem sürülür, kapatılarak diğer göze geçilir.
Üçüncü ve final aşamasında tekrardan anestezik krem temizlenir ve tam kalıcılığı sağlayan son boya uygulama işlemi gerçekleştirilir. ve göz hatlarındaki fazla ve istenmeyen boya temizlenerek işlem tamamlanır.
Uzmanımız işlem sonunda gözlerdeki tahrişi azaltmak için salin solüsyonu uygulayabilir.
Profesyonel ellerde gerçekleşecek ortalama 1/1.5 saat süren Kalıcı eyeliner işleminin sonunda kusursuz bakışlara sahip olacağınıza eminiz. Güzellik ve makyaj alanında nam salmış, bir çok ünlü ismin tek tercihi olan  Şeyda SÖYLER güzellik merkezi siz değerli müşterilerimizi misafir etmekten memnuniyet duyar.
Kalıcı eyeliner şeyda söyler

Bir cevap yazın