İfade Netleştirmek : Microblading

Microblading

Bayanların ifadelerini netleştirmek için makyaja harcadıkları zaman ve paradan çok sıkıldıklarını ifade eden bir sürü video, yazı ve şikayetlerini dile getiren yazılarla karşılaşabilirsiniz.

Kaşlar zamanla deri ve kıl deformasyonuna uğrayarak sıklıklarını kaybederek biçim bozukluğuna uğrayabiliyor. Bu durum çoğu bayanda psikolojik olarak rahatsızlık verebiliyor. Kıl tekniği kaş ile yapılan microblading işlemi sizi bu durumdan kurtararak yüzünüze sizi daha iyi hissettirecek ifadelere kavuşturabilir.

Şeyda Söyler’ın pigmentlerin yapısına bağlı olarak 1 ila 3 yol arasında kalıcılığını koruyan kaş şekillendirme işlemi microblading; sizi muazzam bir görünüme sahip olmanızı sağlayacak. Uzmanlık gerektiren  kıl tekniği kaş yöntemi ile doğal boyalar ve sizin kaş renginize en uygun renk seçimi yapılarak tek kullanımlık malzemeler ile hijyenik bir ortamda yapılan kaş şekillendirme işlemi sizi bambaşka bir görünüme kavuşturacak.

Uzaman becerisinin çok önemli olduğu bu işlem kişinin yüz anatomisine uygun çizimler yapılarak, altın oran çizimi yapılarak kişinin istemiş olduğu kaş ifadesine kavuşturulmaktadır. Microblading uygulama işlemi genellikle bir seans ile bitse de bazı durumlarda 2. Seans gerekebilir.

Şeyda Söyler’in internet sitesinden daha fazla örneğe bakabilir kendisiyle sosyal medya hesaplarından iletişim kurabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın