Dövme Silme

Hepimiz dövme yaptırırken bir yerlerde hata yaptık, yaptığınız bu dövmeler sizde pişmanlıklara neden olabilir. İşte bu pişmanlıklarınızı yok etmek için Şeyda Söyler Nişantaşı’na gelebilirsiniz.

Hatalı yapılan Microblading için silme işlemleri
Günümüzde günlük kullanımları kolaylaştırmak maksadıyla yaptırılan kalıcı makyajlar size büyük pişmanlıklar yaratabilir. Örneğin Microblading işleminden sonra yapılan işlemde kullanılan kalitesiz boya, iyi analiz edilmemiş anatomi, yüz ifadenize uygun olmayan kaş şekli ve kötü işcilik sizi normal yaşantınızda çok zor durumlara sokabilir.

Şeyda Söyler Nişantaşı’ nda hatalı yapılan microblading işlemini kolaylıkla sildirebilirsiniz.

Deride herhangi bir ize sebep olur mu ?
Şeyda Söyler Nişantaşı’nda yapılan lazerle silme işlemlerinden sonra silinen dövmelerin genelinde kalıcı bir lekelenme veya iz görülmemektedir.  İşlemden önce ve sonra size verilen talimatları yerine getirmeniz dövmenizi silmek mümkündür.

Diğer dövme sildirme işlemleri ve fiyatlandırma
Şeyda Söyler Nişantaşı’nda hatalı yapılan kaşlarınızı kampanya fiyatımız olan 400 TL. Diğer dövme sildirme işlemleriniz için bizimle iletişim kurup detaylı bilgiler alabilirsiniz. 200 TL’den başlayan fiyatlarla Whatsapp yoluyla dövmelerinizin resimlerini bize iletebilir ve fiyatlandırma alabilirsiniz.

PTP Q SWİTCHED ND:YAG LAZER
Yeni nesil PTP Q-SWİTCHED lazer geliştirilmiş ve enerjiyi eşit dağıtan ağrısız ve acısız olan Q-Switched Nd: YAG Lazer Foto-mekanik bir sistemle ciltte pigmentli birçok lezyonu tedavi ederken, sevmediğimiz siyah ve renkli dövmeleri de sağlıklı dokuya zarar vermeden rahatlıkla siler. En son teknoloji olan PTP Q-SWİTCHED lazerimiz bu işlemlerin yanı sıra cildimizde oluşan ton farkınıda karbon peeling işlemiyle tedavi edebilir.Bu işlemlerle birlikte tırnak mantarı,çil tedavisi,akne tedavisinde ve tüy sarartmada son derece başarılı bir cihazdır. Ayarlanabilir başlık boyutu ve enerji ile işlem güvenliğini arttırır