2020 Düğün Tırnak Trendleri 2020 Düğün Tırnak Trendleri
Bu sene evlenmeyi düşünüyorsan eminin düğün hazırlıklarına başlamışsındır.
Gelin Tırnakları bu kadar önemlimi ?
Gelinlikti , saçıydı , akseduarıydı, makyajıydı derken tırnak detaylarına değinmemek olurmu? Damat bey sizi düğün dansı için kaldırdığında bu anı ölümsüzleştirmek isteyen fotoğrafçıya karşı elinizi büyük bir özgüvenle tutabilmek , davetlileri selamlamak için elinizi rahat bir şekilde uzatabilmek ve güzelliğinizi göstere bilmek için ellerinizi kullanarak dilediğiniz gibi poz verebilmeniz için tırnaklarınız kusursuz görünmesi gerekmektedir.
Diğer yıllara göre bu yıl daha boyutlu ve güçlü tırnak modelleri ön plana çıkmakta. Birlikte bakalım bu modeller nelermiş ?

-OMBRE TIRNAKLAR
İki farklı renklerin kombinasyonuna dayanan ve fırça yardımı ile degrade bir hale alan bu model tırnaklarınıza havalı bir görünüm kazandıracaktır. Farklılıklardan hoşlananlar için ideal bir seçim olacaktır.
-iNCİ YANSIMALI TIRNAKLAR
Daha zarif ve kaliteli bir görünüm seven ve aksesuarlarında inci kullanacak gelinlerimiz için tavsiye ettiğimiz bir modeldir.
-METALİK GÖRÜNÜMLÜ TIRNAKLAR
Özel günlerde oldukça tercih edilen bir model olan ayna görünümlü tırnaklar 2020 yılı gelin trendlerindede yerini aldı. Gelinlerin sıklıkla kullandığı beyaz, nude ve şeffaf objelere bir alternatif olarak düşünülen Aynalı tırnak modeli sayesinde farkınız ortaya koyabilirsiniz. Özellikle aksesuar çok kullanmayan gelinlerimize ışıltı katabilir.
Tebrikler gelin tırnağımız hazır.

Bir cevap yazın