Şeyda Söyler

Şeyda SÖYLER

ŞEYDA SÖYLER ACADEMY

Şeyda Söyler güzellik merkezi olarak;

Misyonumuz;

Estetik ve güzellik alanında tüm dünyadaki gelişmeleri takip ederek, sürekli kendimizi geliştirmek ve bu gelişmeler ışığında uzmanlığımızı sanata dönüştürerek misafirlerimizi her daim %100 memnuniyetle ağırlamak,

Vizyonumuz

Kuruluşumuzdan bu zamana kadar asla taviz vermediğimiz kalitemiz ve misafirlerimize profesyonel yaklaşım ve hizmeti ilke edinerek ülkemiz ve Dünya çapında alanında bilinen bir marka haline gelmek.
Şeyda Söyler güzellik merkezi 2005 yılından beri İstanbul nişantaşında ; 3D microblading kaş şekillendirme , protez tırnak, protez kirpik, kalıcı makyaj, ipek tırnak ve diğer bir çok alanda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Kurucusu ŞEYDA SÖYLER 2009 – 2010 Uluslararası firmalarla yapılan Profesyoneller Protez Tırnak yarışmasında birinci olmaya hak kazanmıştır.
Şeyda SÖYLER Reforma, CND ‘S gibi birçok önde gelen markalarla çalışmış, 2009 – 2010 Türkiye Protez Tırnak birinciliğine layık görülmüş ünlü bir master eğitmendir.

ŞEYDA SÖYLER ACADEMY salonlarında olan uygulamalar zamanın son trend ve teknolojilerıie uyum sağlamış olup, seminer ve eğitimlerde ilk sıralarda yer almaktadır.

ŞEYDA SÖYLER ACADEMY salonlarında eşsiz protez tırnak tasarımları, kalıcı oje, el ve ayak bakım hizmetleri, microblading kıl tekniği ile uygulanan kalıcı makyaj (permanent makeup) profesyonel makyaj hizmetleri sunulmaktadır.

ŞEYDA SÖYLER ACADEMY eğitimlerde ise; Protez tırnak modelaj, kalıcı oje, kalıcı makyaj, profesyonel makyaj, gece makyajı, spa, el ve ayak bakım gibi alanları kapsamaktadır.

Profesyonel ortam ve altyapı ve salonumuzda uzman kişiler eşliğinde uzmanlaşmak istediginiz her bölümde ŞEYDA SÖYLER ACADEMY sizlere mükemmel bir zemin hazırlayacaktır.

NAİL ART ACADEMY eğitimlerde ise; Protez tırnak modelaj, kalıcı oje, kalıcı makyaj, profesyonel makyaj, gece makyajı, spa, el ve ayak bakım gibi alanları kapsamaktadır.

Profesyonel ortam ve altyapı ve salonumuzda uzman kişiler eşliğinde uzmanlaşmak ıstediginiz her bölümde ŞEYDA SÖYLER ACADEMY sizlere mükemmel bır zemın hazırlayacaktır.

Protez Tırnak Uzmanı Şeyda Söyler İle Afyon protez Tırnak Seminerimiz

Protez Tırnak Uzmanı Şeyda Söyler ile uygulamalı eğitimlerimiz

Güç senin elinde; Bizimle iletişim kurarak gelişmeleri ve yenilikliklerimizi takip edebilirsin